dzisiaj jest: 30 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marian, Katarzyna, Jakub

Fundusze Krajowe

Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa – MIRS

Plakat informacyjny z wysokością dofinansowania dla Powiatu TarnowskiegoPowiat Tarnowski zawarł umowę z Wykonawcą robót budowlanych na realizację zadania: „Modernizacja infrastruktury sportowej w obiektach Powiatu Tarnowskiego – boisko w Ciężkowicach” w dniu 18.08.2023 r., jednocześnie został przekazany plac budowy.

Inwestycja realizowana jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS”

Otrzymano dofinansowanie w wysokości 300 000 PLN

Okres realizacji: od dnia 18.08.2023 r. do dnia 31.12.2023 r.

Plakat informacyjny z wysokością dofinansowania dla Powiatu TarnowskiegoPowiat Tarnowski zawarł umowę z Wykonawcą robót budowlanych na realizację zadania: „Modernizacja infrastruktury sportowej w obiektach Powiatu Tarnowskiego – boisko w Wojniczu” w dniu 18.08.2023 r., jednocześnie został przekazany plac budowy.

Otrzymano dofinansowanie w wysokości 300 000 PLN

Okres realizacji: od dnia 18.08.2023 r. do dnia 31.12.2023 r.