dzisiaj jest: 25 czerwca 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Filmowo o Papieżu, Ojcu Górze oraz Pani Jamneńskiej

kon film zak mini„Św. Jan Paweł II u stóp Matki Bożej Jamneńskiej w życiu młodego człowieka na ziemi zakliczyńskiej” to tytuł konkursu, który odbył się na przełomie marca i maja bieżącego roku. Skierowany był do młodzieży ponadgimnazjalnej oraz gimnazjalnej Gmin Pleśna, Wojnicz i Zakliczyn.

Czytaj więcej...

O problemie dopalaczy na szkoleniu w Starostwie

dopal szk miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyło się szkolenie pt. „Dopalacze - dlaczego są tak niebezpieczne?”, przeprowadzone przez pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.


Czytaj więcej...

Minister Dworczyk: Terytorialsi również w Tarnowie

m dworczyk miniNa zaproszenie Posła Michała Wojtkiewicza i Starosty Tarnowskiego Romana Łucarza wizytę w regionie tarnowskim złożył Wiceminister Obrony Narodowej Michał Dworczyk, odpowiedzialny między innymi za organizację struktur Wojsk Obrony Terytorialnej.


Czytaj więcej...

Drużyna OSP Zakliczyn na podium międzynarodowych zawodów

osp zak austr miniW zorganizowanych przez Samaritan International (SAM.I.) ćwiczeniach - w ramach „1. Samaritan International Resuce Camp” - w miejscowości w Mörbisch am See w Austrii wzięła udział drużyna strażaków ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie, która zajęła trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej tych prestiżowych zawodów.Czytaj więcej...

Z ekologią za pan brat

eko dzien 2017 miniNa terenie parku - Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Polichtach - odbył się piknik ekologiczny pod hasłem „EKO DZIEŃ”, w którym uczestniczyło 175 uczniów ze szkół Powiatu Tarnowskiego.


Czytaj więcej...

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:399
Wczoraj:302
W tym tygodniu:4689
W tym miesiącu:14564
Ogółem:741427

od dnia 6.11.2012 r.

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd