dzisiaj jest: 8 maja 2024 r.   ::    imieniny: Stanisław, Eryk, Liza

Nagroda im. Tadeusza Tertila

Starostwo Powiatowe w Tarnowie wraz z Urzędem Miasta Tarnowa organizują trzecią już edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Tarnowa lub powiatu tarnowskiego. Konkurs o Nagrodę im. Tadeusza Tertila organizowany jest w dwóch kategoriach - najlepsza praca licencjacka i najlepsza praca magisterska. Prace należy zgłaszać do końca sierpnia.
O nagrodę mogą ubiegać się absolwenci małopolskich szkół wyższych, zamieszkali na stałe na terenie powiatu tarnowskiego lub w Tarnowie. W regulaminie konkursu przewidziano uhonorowanie najlepszych prac nagrodą w formie pieniężnej. Łączna kwota przeznaczona na nagrody w obu kategoriach wynosi 5000 zł brutto. Zwycięzca w danej kategorii oprócz nagrody pieniężnej otrzyma dyplom oraz statuetkę, które wręczone zostaną podczas wspólnej sesji Rady Powiatu Tarnowskiego i Rady Miejskiej w Tarnowie.
Prace dyplomowe - obronione w roku akademickim 2008/2009 - do konkursu może zgłosić Uczelnia za zgodą absolwenta. Zgłaszana jest jedna praca w kategorii prac licencjackich i jedna w kategorii prac magisterskich. Termin zgłaszania prac upływa 31 sierpnia 2009 r.
Więcej informacji na temat Nagrody im. Tadeusza Tertila uzyskać można w Wydziale Edukacji Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 2, p. 108 (I piętro) tel. (14) 68 82 464, fax 014 62 17 476.

Starosta Mieczysław Kras i laureatka pierwszej edycji Nagrody im. Tadeusza Tertila Katarzyna Czyż
z Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie