dzisiaj jest: 27 listopada 2021 r.   ::    imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Grosz Ziemski Tarnowski dla utalentowanego trenera i wychowawcy

Robert Kraj nagrodzony przez starostę tarnowskiego Groszem Ziemskim TarnowskimStarosta tarnowski Roman Łucarz nagrodził Roberta Kraja, szkoleniowca parafialnego Klubu sportowego „Jedność” Paleśnica jak również wychowawcę, opiekuna dzieci i młodzieży, Groszem Ziemskim Tarnowskim oraz nagrodą finansową.

Robert Kraj to mieszkaniec gminy Pleśna i powiatu tarnowskiego, który z ogromną pasją i zaangażowaniem pracuje dla społeczności sportowej i środowiska lokalnego. Od wielu lat organizuje i jest koordynatorem wielu imprez sportowo-rekreacyjnych dla Miasta i Gminy Zakliczyn, Gromnik, Pleśna oraz Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Organizuje wiele turniejów sportowych dla Okręgowego i Małopolskiego Związku Piłki Nożnej a także Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Organizując zajęcia sportowe, eventy oraz imprezy sportowo-rekreacyjne zawsze stara się przedstawiać społeczności lokalnej, wszystkim uczestnikom korzystne wartości prozdrowotne, społeczne, edukacyjne i wychowawcze sportu.
Na niwie sportowej Panu Robertowi udało się wypracować wśród społeczności lokalnej „modę na sport i aktywność fizyczną”. Swoim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz pasją motywuje zawodników do działania i ciągłego rozwoju.
Szkoleniowiec odznaczony został Medalem Srebrnym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwu, wyróżniony został także Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dla oświaty i wychowania, pełni również rolę eksperta Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Starosta tarnowski Roman Lucarz oraz wicestarosta jacek Hudyma podczas uroczystego wręczania nagrody dla Pana Roberta Kraja

Starosta Roman Łucarz w dowód uznania i podziękowania za promowanie powiatu i ziemi tarnowskiej przekazał Robertowi Krajowi - Grosz Ziemski Tarnowski oraz nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

- Wyróżnienie jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i bardzo się cieszę, że została ona doceniona, zarówno na niwie sportowej, trenerskiej, jak i edukacyjnej - bo jestem też nauczycielem. Jest to jednak przede wszystkim wspólny sukces mój i moich wychowanków, uczniów, z którymi pracowałem, zawodników sportowych. Cieszę się, że powiat tarnowski i Pan Starosta docenia te starania, bo zawsze, gdy prowadzę tutaj szkolenia, to wskazuję, skąd pochodzę i szczycę się tym, gdzie mieszkam i gdzie mam możliwość rozwoju. To jest bardzo ważne – powiedział Robert Kraj.

Starosta tarnowski Roman Łucarz oraz wicestarosta Jacek Hudyma podczas uroczystego wręczania nagrody dla Pana Roberta Kraja

Podczas spotkania z Robertem Krajem w starostwie obecny był także wicestarosta Jacek Hudyma.

W tym miesiącu:20387
Ogółem:1965290