dzisiaj jest: 17 października 2021 r.   ::    imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Klasa policyjna z ZSOiZ w Gromniku trzecia na ogólnopolskim turnieju w Pile

rozmiar tekstu w artykule:

klasa policyjna roku 2019 mini15 i 16 kwietnia w Szkole Policji w Pile odbył się XI Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych, nad którym patronat honorowy objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Tradycyjnie już uczestnikiem turnieju była drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodnych im. Jana Pawła II w Gromniku, zajmując w tej prestiżowej rywalizacji trzecie miejsce.

Do turnieju zakwalifikowało się 25 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych, prowadzących klasy z programem policyjnym, z całego kraju, i wyłonionych w drodze eliminacji, które odbyły się Szkołach Policji w Katowicach, Pile i Legionowie. Podczas trwających dwa dni zmagań, czteroosobowe drużyny rywalizowały w następujących konkurencjach: test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy; test umiejętności strzeleckich; test sprawności fizycznej (tor przeszkód); sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji.

klasa policyjna roku 2019 1

Po rozegraniu wszystkich konkurencji, trzecie miejsce zajęli uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku w składzie: Roksana Walica, Jakub Wójcik, Bartosz Miłkowski i Szymon Baran. Kierownikiem reprezentacji był Marek Dziuban, od pierwszej edycji przygotowujący uczniów do tej rywalizacji.

klasa policyjna roku 2019 2

W tegorocznym turnieju opiekunem grupy był również asp. sztab. Łukasz Bień, policjant Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie oraz nauczyciel w ZSOiZ w Gromniku. Do turnieju młodzież przygotowywana była także przez podinsp. Krzysztofa Rybę i Małgorzatę Namysłowski. Zawodnicy z Gromnika wyróżnili się szczególnie podczas pokonywania toru przeszkód, który zdecydowanie wygrali drużynowo. Szymon Baran uzyskał najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników konkursu, zaś Roksana Walica okazała się najlepsza wśród dziewcząt.

klasa policyjna roku 2019 3

Natomiast pierwsze miejsce i tym samym tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2019” przyznany został w tej edycji turnieju drużynie reprezentującej Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach.

Fot. Szkoła Policji w Pile
klasa policyjna roku 2019 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:263
Wczoraj:428
W tym tygodniu:4756
W tym miesiącu:11333
Ogółem:1933746

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!