dzisiaj jest: 20 kwietnia 2018 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie

moryl poz miniTarnowska Policja ma nowego Komendanta. Został nim mł. insp. Mariusz Dymura, zastępując na tym stanowisku mł. insp. Mirosława Moryla.

Mirosław Moryl objął funkcję Powiatowego Komendanta Policji w Brzesku. Jego miejsce zajął mł. insp. Mariusz Dymura, dotychczasowy Komendant w Bochni.

moryl poz 1
W uroczystoścci przekazania obowiązków Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie oraz złożeniu meldunków komendantów udział wzięli m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Tomasz Miłkowski, przedstawiciele służ mundurowych oraz samorządowcy z regionu tarnowskiego, wśród nich Roman Łucarz - Starosta Tarnowski.

moryl poz 2
Z Miejską Komendą Policji w Tarnowie Mirosław Moryl był związany przez 25 lat pracy zawodowej, ostatnie 16 miesięcy jako szef tarnowskiej Policji.

moryl poz 3
Starosta Tarnowski podziękował odchodzącemu Komendantowi i pogratulował objęcia funkcji Mariuszowi Dymurze.

moryl poz 4