dzisiaj jest: 26 marca 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa

akcja krew 2017 03 30

Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie

moryl poz miniTarnowska Policja ma nowego Komendanta. Został nim mł. insp. Mariusz Dymura, zastępując na tym stanowisku mł. insp. Mirosława Moryla.

Mirosław Moryl objął funkcję Powiatowego Komendanta Policji w Brzesku. Jego miejsce zajął mł. insp. Mariusz Dymura, dotychczasowy Komendant w Bochni.

moryl poz 1
W uroczystoścci przekazania obowiązków Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie oraz złożeniu meldunków komendantów udział wzięli m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Tomasz Miłkowski, przedstawiciele służ mundurowych oraz samorządowcy z regionu tarnowskiego, wśród nich Roman Łucarz - Starosta Tarnowski.

moryl poz 2
Z Miejską Komendą Policji w Tarnowie Mirosław Moryl był związany przez 25 lat pracy zawodowej, ostatnie 16 miesięcy jako szef tarnowskiej Policji.

moryl poz 3
Starosta Tarnowski podziękował odchodzącemu Komendantowi i pogratulował objęcia funkcji Mariuszowi Dymurze.

moryl poz 4