dzisiaj jest: 8 maja 2024 r.   ::    imieniny: Stanisław, Eryk, Liza

Targi gospodarcze w Bawarii z Powiatem Tarnowskim - zaproszenie dla przedsiębiorców

manching miniPowiat Tarnowski został zaproszony przez swego niemieckiego partnera z Pfaffenhofen, do udziału w przyszłorocznych targach gospodarczych, które odbędą się w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017 roku w Manching (Bawaria). Starosta Tarnowski zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych promocją własnych produktów na wspólnym stoisku targowym Powiatu Tarnowskiego.

Targi te cieszą się dużą popularnością. Weźmie w nich udział blisko 270 wystawców oraz tysiące odwiedzających, również z dalszych regionów Niemiec.

Dla Powiatu Tarnowskiego zostanie zabezpieczone stoisko o wymiarach 5x3 metry, na którym prezentowane będą lokalne produkty, zarówno spożywcze jak i przemysłowe.

Przedsiębiorców z terenu Pwiatu Tarnowskiego, zainteresowanych promocją własnych produktów na wspólnym stoisku targowym, prosimy o zgłaszanie ofert do Wydziału Rozwoju Powiatu w Starostwie Powiatowym w Tarnowie - ul. Narutowicza 38; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; - do 20 grudnia 2016 roku - decyduje kolejność zgłoszeń.

Firmy zainteresowane samodzielnym udziałem w Targach, na zasadach komercyjnych, szczegółowe informacje na temat warunków udziału, formularze zgłoszeń itp. znajdą na stronie www.gewerbemessemanching.de.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz zachęca i zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do skorzystania z tej ciekawej propozycji: - Warto zaprezentować na rynku niemieckim swój potencjał. Wspólne stoisko pod szyldem Powiatu Tarnowskiego na pewno będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem - mówi Starosta.