dzisiaj jest: 27 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Gospodynie wiejskie zmierzą się z kolejnym wyzwaniem

Plakat kolejnej edycji konkursu - miniaturaKancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła IV edycją Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, nad którym patronat sprawuje Agata Kornhauser-Duda. Tematem edycji są "Polskie tradycje wielkanocne". Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 31 marca 2024 r.

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich 2024 w Warszawie.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem i kartą zgłoszeniową dostępne są na stronie internetowej www.prezydent.pl.
Link do nagrania wideo z wystąpieniem Małżonki Prezydenta RP znajduje się na serwisie youtube.

Tekstowa informacja o konkursie w formie grafiki

Serdecznie zapraszamy wszystkie Koła Gspodyń Wiejskich w regionie tarnowskim do udziału w tym wydarzeniu.

Źródło: Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta Reczypospolitej Polskiej - Piotr Ćwik