dzisiaj jest: 29 października 2020 r.   ::    imieniny: Wioletty, Serafina, Felicjana

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

"Wspólnie brońmy rodziny" – to hasło tegorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, który 20 września odbędzie się w Warszawie

rozmiar tekstu w artykule:

marsz zycie rodzina 2020

Incjatorem oraz organizatorem Marszu jest Centrum Życia i Rodziny. Przemarsz rozpocznie sie o godz. 12.00 na Placu Zamkowym a zakończy się pod kościołem św Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu.

 

Organizatorzy zaznaczają, że „marsz będzie pokojową manifestacją afirmującą małżeństwo, rodzinę oraz polskie tradycje patriotyczne i kulturowe”.

Każdego roku Marsz dla Życia i Rodziny jest okazją do manifestacji prorodzinnych postaw, a także naszego przywiązania do wartości pro life. Ze względu na ostatnie incydenty i ataki na chrześcijańskie wartości, których dopuścili się lewicowi aktywiści, manifestacja będzie miała w tym roku także formę apelu do władz o nowelizację przepisów prawnych i zapobieganie profanacjom i znieważeniom symboli religijnych i narodowych.

Organizatorzy wskazują, że Marsz dla Życia i Rodziny ma na celu również ukazanie, że każdemu człowiekowi należy się szacunek, ale jednocześnie każdy jest zobowiązany do przestrzegania prawa.

Powiat Tarnowski w 2019 roku dołączył do grona 24 samorządów z całego kraju, które przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodzin -  Karta ma na celu uchronienie dzieci i młodzieży przd deprawacją.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:41
Wczoraj:3203
W tym tygodniu:10444
W tym miesiącu:77288
Ogółem:1574800

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!