dzisiaj jest: 14 grudnia 2019 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor

ostrow most

W dniu 27 listopada możliwe wyłączenie z ruchu mostu na rzece Dunajec w miejscowości Ostrów

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie informuje, iż w dniu 27 listopada 2019 roku, po otrzymaniu wyników ekspertyzy oraz opinii prof. dr. hab. inż. Tomasza Siwowskiego, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Tarnowie może podjąć decyzję o całkowitym zamknięciu mostu drogowego w miejscowości Ostrów na rzece Dunajec, w ciągu drogi powiatowej 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice.

Decyzja o zamknięciu obiektu zostanie podjęta przez Zarząd Powiatu Tarnowskiego na posiedzeniu przewidzianym na godzinę 9.00, w przypadku negatywnych wyników ekspertyzy oraz wspomnianej opinii do ekspertyzy nośności mostu.

Ogółem:1194042