dzisiaj jest: 6 grudnia 2019 r.   ::    imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

ostrow most

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Ministerstwo Zdrowia przyznało środki na nową karetkę dla tarnowskiego pogotowia ratunkowego

rozmiar tekstu w artykule:

nowa kar zap 2019 miniPodczas konferencji prasowej w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Wiceminister Józefa Szczurek - Żelazko poinformowała, iż tarnowskie pogotowie ratunkowe otrzyma dofinasowanie ze środków Ministerstwa Zdrowia w wysokości 400 tys. zł, z przeznaczeniem na zakup nowego ambulansu.

- Średnio przeznaczamy na zakup nowych ambulansów właśnie kwotę 400 tys. zł. - mówi Wiceminister Zdrowia. - Część samorządów bądź dysponentów środków dokłada do tej puli własne środki, inwestując w zakup nowego wyposażenia - tłumaczy Józefa Szczurek - Żelazko.

nowa kar zap 2019 1

Dyrektor PSPR w Tarnowie, Kazimiera Kunecka już teraz zapowiada, że nowa karetka, zakupiona z tych środków, trafi tam, gdzie obecnie ambulans jest najbardziej wysłużony. - Będzie to prawdopodobnie filia w Wojniczu - zapowiada Dyrektor PSPR.

nowa kar zap 2019 2

Tabor tarnowskiego pogotowia liczy obecnie 21 karetek, z których 14 jest już wysłużonych. - Nowa karetka dla tarnowskiego pogotowia zostanie oczywiście zakupiona w ramach procedury przetargowej - mówi Starosta Tarnowski, Roman Łucarz. Starosta podziękował również Wiceminister Zdrowia za życzliwość i wsparcie dla PSPR w Tarnowie.

nowa kar zap 2019 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:27
Wczoraj:554
W tym tygodniu:2437
W tym miesiącu:2927
Ogółem:1188863

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!