dzisiaj jest: 30 maja 2020 r.   ::    imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Ministerstwo Zdrowia przyznało środki na nową karetkę dla tarnowskiego pogotowia ratunkowego

rozmiar tekstu w artykule:

nowa kar zap 2019 miniPodczas konferencji prasowej w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Wiceminister Józefa Szczurek - Żelazko poinformowała, iż tarnowskie pogotowie ratunkowe otrzyma dofinasowanie ze środków Ministerstwa Zdrowia w wysokości 400 tys. zł, z przeznaczeniem na zakup nowego ambulansu.

- Średnio przeznaczamy na zakup nowych ambulansów właśnie kwotę 400 tys. zł. - mówi Wiceminister Zdrowia. - Część samorządów bądź dysponentów środków dokłada do tej puli własne środki, inwestując w zakup nowego wyposażenia - tłumaczy Józefa Szczurek - Żelazko.

nowa kar zap 2019 1

Dyrektor PSPR w Tarnowie, Kazimiera Kunecka już teraz zapowiada, że nowa karetka, zakupiona z tych środków, trafi tam, gdzie obecnie ambulans jest najbardziej wysłużony. - Będzie to prawdopodobnie filia w Wojniczu - zapowiada Dyrektor PSPR.

nowa kar zap 2019 2

Tabor tarnowskiego pogotowia liczy obecnie 21 karetek, z których 14 jest już wysłużonych. - Nowa karetka dla tarnowskiego pogotowia zostanie oczywiście zakupiona w ramach procedury przetargowej - mówi Starosta Tarnowski, Roman Łucarz. Starosta podziękował również Wiceminister Zdrowia za życzliwość i wsparcie dla PSPR w Tarnowie.

nowa kar zap 2019 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:266
Wczoraj:895
W tym tygodniu:5797
W tym miesiącu:27454
Ogółem:1312427

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd