dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Gmina Pleśna zaprasza na XVI Święto Owoców i Produktów Pszczelich

swieto ow prod ples 2018 miniW najbliższą niedzielę - 22 lipca - Gmina Pleśna zaprasza na XVI Święto Owoców i Produktów Pszczelich. Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godz. 15.20 na placu przy Szkole Podstawowej w Pleśnej.

W programie święta znajdą się: pokazy kulinarne, występ zespołu LACHERSI, występy chóru CANTANDO, Orkiestry Dętej Szczepanowice i NEW CHAPTER BAND. Koncert gwiazdy wieczoru - zespołu ENEJ - zaplanowany został na godzinę 20.30.

swieto ow prod ples 2018

Wydarzeniami towarzyszącymi świętu będą między innymi: konkurs kulinarny „Pleśnieński Smak”, prezentacje winnic, „EkoFest” - kiermasz zdrowej, ekologicznej żywności oraz pokazy ginącego rzemiosła.

Partnerem święta jest powiat Tarnowski.