dzisiaj jest: 17 lipca 2018 r.   ::    imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Kuźnia Start-upów na rzecz rozwoju przedsiębiorczości wśród młodzieży

statr up proj miniPowiat Tarnowski realizuje projekt pod nazwą „Kuźnia Start-upów”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt ma na celu naukę rozwoju przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz poszerzanie wiedzy z tego zakresu wśród nauczycieli przedsiębiorczości ze szkół ponadgimnazjalnych i jednostek edukacyjnych o profilu zawodowym Powiatu Tarnowskiego.

Projekt ma stymulować rozwój przedsiębiorczości wśród uczniów oraz poszerzyć wiedzę z tego zakresu wśród nauczycieli przedsiębiorczości ze szkół ponadgimnazjalnych i jednostek edukacyjnych o profilu zawodowym Powiatu Tarnowskiego. Obejmuje grupę docelową 48 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych oraz 16 nauczycieli z 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz jednostki edukacyjnej OHP w Tarnowie. Jego realizacja odbywa się od 15 maja do 15 października 2018 roku.

Partnerami operacji są Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała oraz Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

Więcej informacji na temat projektu dostępnych jest - tutaj.