dzisiaj jest: 21 marca 2019 r.   ::    imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Przyszli policjanci oraz młodzi siatkarze, czyli ostatnie sukcesy uczniów z Gromnika

rozmiar tekstu w artykule:

sukcesy gromnik 2018 miniUczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku zajęli pierwsze miejsce w drugim etapie eliminacji do Finału X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile. Z kolei drużyna siatkarska szkoły uzyskała awans do Mistrzostw Małopolski w ramach „Licealiady Młodzieży 2018”.

Podczas testu, który przeprowadzony został w Szkole Policji w Katowicach drużyna z Gromnika uzyskała najlepszy wynik spośród 55 szkół z całej Polski.

sukcesy gromnik 2018 1

Ponadto dużym sukcesem zawodników ZSOiZ w Gromniku zakończyły się zawody Mistrzostw Rejonu w piłce siatkowej chłopców w ramach „Licealiady Młodzieży 2018”. Po zaciętych pojedynkach drużyna z Gromnika wyprzedziła faworyzowane zespoły III LO z Tarnowa, ZSP nr 2 z Brzeska i ZSP ze Szczucina, awansując do finału Mistrzostw Małopolski. Dodatkową premią dla uczniów i społeczności szkoły z Gromnika będzie prawdopodobnie organizacja Mistrzostw Małopolski, co jest uznaniem za wysoki poziom organizacyjny zawodów rejonowych i niepowtarzalną atmosferę, panującą na widowni. Poinformował o tym obecny na zawodach Wiceprezes MSZS Marek Małek.

sukcesy gromnik 2018 2
Skład zespołu: Jakub Wójcik, Bartłomiej Bartosik, Mikołaj Kołodziejczyk, Bartosz Miłkowski, Piotr Szyndak, Jacek Śliwa, Bartłomiej Sobol, Jan Wilga, Sebastian Nosek, Szymon Baran, Patryk Piech. Trenerem siatkarzy jest  Marek Dziuban.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:16
Wczoraj:481
W tym tygodniu:1594
W tym miesiącu:8962
Ogółem:1058509

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!