dzisiaj jest: 16 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Albina, Zdzisław
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Przyszli policjanci oraz młodzi siatkarze, czyli ostatnie sukcesy uczniów z Gromnika

sukcesy gromnik 2018 miniUczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku zajęli pierwsze miejsce w drugim etapie eliminacji do Finału X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile. Z kolei drużyna siatkarska szkoły uzyskała awans do Mistrzostw Małopolski w ramach „Licealiady Młodzieży 2018”.

Podczas testu, który przeprowadzony został w Szkole Policji w Katowicach drużyna z Gromnika uzyskała najlepszy wynik spośród 55 szkół z całej Polski.

sukcesy gromnik 2018 1

Ponadto dużym sukcesem zawodników ZSOiZ w Gromniku zakończyły się zawody Mistrzostw Rejonu w piłce siatkowej chłopców w ramach „Licealiady Młodzieży 2018”. Po zaciętych pojedynkach drużyna z Gromnika wyprzedziła faworyzowane zespoły III LO z Tarnowa, ZSP nr 2 z Brzeska i ZSP ze Szczucina, awansując do finału Mistrzostw Małopolski. Dodatkową premią dla uczniów i społeczności szkoły z Gromnika będzie prawdopodobnie organizacja Mistrzostw Małopolski, co jest uznaniem za wysoki poziom organizacyjny zawodów rejonowych i niepowtarzalną atmosferę, panującą na widowni. Poinformował o tym obecny na zawodach Wiceprezes MSZS Marek Małek.

sukcesy gromnik 2018 2
Skład zespołu: Jakub Wójcik, Bartłomiej Bartosik, Mikołaj Kołodziejczyk, Bartosz Miłkowski, Piotr Szyndak, Jacek Śliwa, Bartłomiej Sobol, Jan Wilga, Sebastian Nosek, Szymon Baran, Patryk Piech. Trenerem siatkarzy jest  Marek Dziuban.