dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Centrum Paderewskiego zaprasza melomaluchy na muzyczne spotkanie

melomaluchy mini10 grudnia Centrum Paderewskiego zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na spotkanie z muzyką klasyczną w Dworze Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

Podczas koncertów młodzi słuchacze zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy, konkursów, a także gry na instrumentach. Zasiądą pomiędzy muzykami, tak aby mogli z bliska zobaczyć instrumenty i grę profesjonalnego zespołu. Zagrają muzycy zespołu Arso Ensemble, na co dzień pracujący w zawodowych orkiestrach. Koncert i zabawy muzyczne poprowadzi Anna Podkościelna-Cyz - muzyk, miłośniczka dzieci, wiolonczeli i dobrych dźwięków. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat i proszą o elegancki dobór garderoby.

melomaluchy
Początek muzycznego spotkania o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jest Instytucją Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Powiatu Tarnowskiego.