dzisiaj jest: 23 września 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

Na kawę do… Centrum Paderewskiego

kawiarnia cp miniW Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej otwarta została kawiarenka „Maestro”. To kameralne miejsce, w piękny sposób zaaranżowane, do którego każdy może przyjść, aby w miłej atmosferze wypić kawę, czy herbatę oraz spotkać się ze znajomymi.

Oprócz kawy i herbaty odwiedzający to miejsce mogą skosztować różnorodnych słodkości , czy też lodów i porozmawiać, miło spędzając czas. Kawiarnia czynna jest przez cały tydzień, także w soboty i niedziele.

kawiarnia cp 1
Realizacja idei kawiarni była jednym z celów nowego Dyrektora instytucji - Łukasza Gaja i znalazła wsparcie Zarządu Powiatu Tarnowskiego. To kolejna innowacja w ofercie Centrum Paderewskiego, które w ostatnich miesiącach przechodzi prawdziwą metamorfozę.

kawiarnia cp 2
- Kawiarnię „Maestro” otwieramy przy okazji kolejnej edycji festiwalu Mistrzowskie Wieczory. Wierzę, że to wydarzenie, jako jedno z wielu w tym roku, zapisze się złotymi zgłoskami w historii Centrum - mówi Dyrektor Łukasz Gaj.

Zdjęcia: pogórze24.pl