dzisiaj jest: 18 października 2017 r.   ::    imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

Zagłosuj na film i pomóż strażakom ze Szczepanowic wygrać sprzęt ratowniczy

film osp szczep miniOchotnicza Straż Pożarna ze Szczepanowic w Gminie Pleśna reprezentuje Województwo Małopolskie w ogólnopolskim konkursie, którego głównym celem jest promowanie bezpieczeństwa dzieci w okresie letnich prac polowych. Konkurs odbywa się za pośrednictwem portalu społecznościowego FB. Organizatorem konkursu jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Każde polubienie filmu na FB przybliża strażaków ochotników do zdobycia nagrody głównej, którą jest pilarka ratownicza. Głosować można do czwartku 10 sierpnia włącznie.

Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski ogłoszony przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa polega na wyprodukowaniu krótkiego filmu na temat bezpieczeństwa dzieci podczas prac polowych w czasie wakacji.

W sumie z Małopolski wyróżnionych zostało 5 filmów z OSP: Szczepanowice, Cerekiew, Targanice Górne, Przydonice i Wierzchowisko.

Organizator konkursu wytypował film OSP Szczepanowice do udziału w drugim, ogólnopolskim etapie.

Teraz to właśnie głosujący zdecydują, który film otrzyma nagrodę główną. Zachęcamy do polubienia filmu na FB. Łączna liczba polubień zdecyduje o wygranej.

Film dostępny jest - tutaj.