dzisiaj jest: 16 sierpnia 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch

drogi bez promili

Urzędnicy Starostwa przeszkoleni w użyciu sprzętu przeciwpożarowego

szkol pozar miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyło się szkolenie przeciwpożarowe z elementami praktycznej obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego. Celem szkolenia było podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników i klientów urzędu.

Szkolenie rozpoczęło się godzinnym wykładem na temat gaszenia pożarów. Następnie na parkingu Starostwa miały miejsce ćwiczenia, w czasie których uczestnicy uczyli się praktycznej obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego, w tym gaśnicy proszkowej, śniegowej oraz hydrantu wewnętrznego.

szkol pozar 1

Ponadto uczestnicy szkolenia ćwiczyli gaszenie pożaru w zarodku przy użyciu podręcznego sprzętu gaśniczego. W szkoleniu wzięło udział dziewięciu pracowników Starostwa.

szkol pozar 2

W tym tygodniu:1903