dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Bądź częścią największego święta innowacji - zostań Partnerem MFI 2017

malop fest inn miniOd 15 do 21 maja 2017 roku odbędzie się siódma edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Ten największy w kraju festiwal innowacji to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. Trwa nabór Partnerów festiwalu.

W 2016 roku 43 partnerów przygotowało 100 wydarzeń! Skala i sukces MFI to efekt wspólnej pracy Województwa Małopolskiego i Partnerów, którzy poprzez swoje zaangażowanie zapewniają uczestnikom szeroką wiedzę z zakresu innowacji i przedsiębiorczości. Spotkania przygotowane przez nich doskonale pokazują nowatorskie rozwiązania, rolę współpracy pomiędzy różnymi środowiskami, skuteczne modele biznesowe i kreatywnych ludzi, którzy inicjują innowacyjne działania.

Zostań Partnerem Festiwalu w 2017 roku

Organizatorzy zachęcają do zaangażowania się we współorganizację MFI! Cel jest szczytny, a jego osiągnięcie niezwykle potrzebne. Przygotowane wydarzenia mają zaszczepić dobre praktyki wśród młodych ludzi, obudzić zainteresowanie utalentowanych osób poszukujących swojej zawodowej drogi, wypromować pomysły wśród potencjalnych inwestorów, a przede wszystkim pokazać, że „innowacja się opłaca”. Dowiemy się nie tylko jak wdrażane są najnowocześniejsze technologie, ale również jak zmienia się otoczenie w świecie innowacji - jak odnaleźć się na rynku pracy, kierować zespołem, realizować badania i komercjalizować pomysły. Współorganizacja MFI to także szansa na bardziej indywidualną korzyść - wypromowania własnej firmy czy instytucji, jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie i przykładającego wagę do innowacyjności.

Województwo Małopolskie jako koordynator MFI pozostawia dowolność w zakresie typu przygotowanych wydarzeń. Partnerzy najczęściej organizują: warsztaty, szkolenia, prezentacje, dni otwarte, konsultacje indywidualne i spotkania informacyjne, ale także konferencje, sympozja, targi, gry, a nawet audycje radiowe. Festiwal poprzedzi kampania promocyjna, dzięki której z informacja o Festiwalu dotrze do szerokiego grona odbiorców.

malop fest inn
Małopolskie inteligentne specjalizacje podczas MFI

Jednym z zadań MFI jest również promowanie małopolskich inteligentnych specjalizacji, czyli siedmiu obszarów kluczowych dla rozwoju regionu: nauki o życiu, energia zrównoważona, technologie informacyjne i komunikacyjne, w tym multimedia, chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych, elektrotechnika i przemysł maszynowy, przemysły kreatywne oraz czasu wolnego. Organizatorzy chcieliby, aby wydarzenia odbywające się w ramach MFI przyczyniły się do ich popularyzacji.

Konferencja inaugurująca

Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja przygotowana przez Województwo Małopolskie, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu, czyli 15 maja 2017 roku. Z tego względu najlepszym terminem do przygotowania wydarzeń jest okres między 16 a 21 maja, tak aby 15 maja wszyscy Partnerzy mogli wspólnie otworzyć MFI i w pełni uczestniczyć w konferencji.

Zgłoś się!

Propozycje wydarzeń należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z załączoną uzupełnioną tabelą, której wzór można znaleźć na stronie www.festiwalinnowacji.malopolska.pl .

W razie pytań i można dzwonić pod numer 12 63 03 511 lub pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..