dzisiaj jest: 27 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych obradowała w WTZ w Dzierżaninach

rada spol dzierzaniny miniPowiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych utworzona przy Staroście Tarnowskim swoje siódme posiedzenie zorganizowała w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dzierżaninach.

W spotkaniu oprócz pięciu członków Społecznej Rady udział wzięli Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma, Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie Krzysztof Sobczyk i Kierownik Zespołu ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie Elżbieta Sterkowiec. Obecny był także I Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, który między innymi odwiedził uczestników zajęć.

rada spol dzierzaniny
Członkowie Społecznej Rady obradowali w obecności Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dzierżaninach oraz Członków Stowarzyszenia Przyjaciół DPS w Stróżach organu, który utworzył WTZ. Tematem przewodnim spotkania było funkcjonowanie Warsztatów Terapii zajęciowej w Dzierżaninach.

rada spol dzierzaniny 1
Podczas posiedzenia członkowie Społecznej Rady zaopiniowali projekt uchwały Rady Powiatu Tarnowskiego, dotyczący zmiany treści Uchwały Nr VII.163.2016 z dnia 29 marca 2016 roku w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Tarnowski z zakresu zatrudniania i rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2016 roku.

rada spol dzierzaniny 2