dzisiaj jest: 27 stycznia 2021 r.   ::    imieniny: Angela, Jan, Przybysław

koronawirus nfz

Kreatywna propozycja na wakacje - konkurs fotograficzny Powiatu Tarnowskiego

kadr obraz miniInteresujesz się fotografią? Poszukujesz ciekawych, magicznych miejsc? Mamy dla Ciebie kreatywną propozycję na wakacje. Starostwo Powiatowe w Tarnowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „KADRowany krajOBRAZ”, którego jest organizatorem. Nagroda główna - 1000 zł!

Konkurs odbywa się w okresie od 10 lipca do 16 września 2016 roku, a jego celem jest stworzenie zbioru zdjęć z Powiatu Tarnowskiego, które pokażą atuty i piękno letniego krajobrazu naszego wspaniałego regionu oraz będą pełnić rolę swoistego portfolio powiatu.

W ramach konkursu należy wykonać jedno zdjęcie, prezentujące piękno i urok krajobrazu Powiatu Tarnowskiego, zarejestrowane w okresie letnim i przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z formularzem zgłoszenia.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs jest przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów fotografii, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie krajobrazu oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Pula nagród wynosi 2500 zł - nagroda główna - 1000 zł.

- Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w konkursie. Wierzę, że dzięki konkursowi, a przede wszystkim dzięki zdjęciom, jakie wykonają jego uczestnicy, odkryjemy nowe, ciekawe miejsca oraz magię i piękno Powiatu Tarnowskiego - mówi Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Wszelkie szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu zamieszczony w załączniku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Formularz zgłoszenia do udziału w konkursie dostępny jest tutaj.