dzisiaj jest: 27 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Jamna - nowe otwarcie dla regionu

nowe otwarcie jamna plakat miniStowarzyszenie JAMNA DLA POKOLEŃ zaprasza do udziału w projekcie „Jamna - nowe otwarcie dla regionu”. Projekt został objęty patronatem honorowym Starosty Tarnowskiego Romana Łucarza.

W ramach projektu odbędą się między innymi spacery badawcze w celu wyznaczenia i oznaczenia komfortowej trasy do uprawiania nordic walking, rekreacja z Ambasadorką projektu Barbarą Prymasowską i warsztaty kulinarne.

Zadanie kierowane jest do osób z Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w wieku 55+. Trwa rekrutacja na stronie internetowej organizacji www.jamnadlapokolen.pl. Zgłoszenie uczestnictwa przez Internet jest konieczne, ze względu na ograniczoną liczbę osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Harmonogram i szczegóły imprezy są dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia.

nowe otwarcie jamna plakat
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pilotażowym przedsięwzięciu oznaczenia trasy w Jamnej, która będzie wizualizowana w postaci mapy i dostępna dla turystów wraz z wypożyczalnią kijków.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, w ramach konkursu ofert z turystyki pn. MAŁOPOLSKA GOŚCINNA.