dzisiaj jest: 27 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Z wizytą u partnerów z Ukrainy

zsoiz cie ukr miniDelegacja uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego z Ciężkowic odwiedziła szkołę partnerską w Kuzniecowsku na Ukrainie w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży.

Celem wyjazdu była integracja młodzieży polskiej i ukraińskiej, zapoznanie się z pracą edukacyjno-wychowawczą szkoły.

zsoiz cie ukr 1
Uczniowie z Ciężkowic mieli możliwość poznania kraju, kultury i lokalnej kuchni swoich ukraińskich rówieśników. Uczestniczyli również w szkolnej akademii i w konkursie tańca w miejscowym domu kultury, zwiedzili muzeum kuzniecowskiej elektrowni, ogród zoologiczny oraz muzeum bursztynu w Równem.

zsoiz cie ukr 2
Pobyt delegacji ZSOiZ z Ciężkowic na Ukrainie wsparło Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Więcej fotografii z wydarzenia dostępnych jest tutaj.