dzisiaj jest: 22 stycznia 2020 r.   ::    imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Pod patronatem Starosty Tarnowskiego - Konkurs „Fit in Deutsch”

rozmiar tekstu w artykule:

fit in deutsch mini11 gimnazjów z terenu Powiatu tarnowskiego uczestniczyło w VIII edycji konkursu języka niemieckiego „Fit in Deutsch”. Celem konkursu jest promowanie nauki języka niemieckiego w kontekście wielojęzyczności i zachęcanie uczniów do uzyskiwania międzynarodowych certyfikatów Instytutu Goethego. Konkurs objęty został honorowym patronatem Starosty Tarnowskiego.


Głównymi fundatorami nagród są: Instytut Goethego w Krakowie, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, oraz Urząd Miasta Tarnowa. Laureaci pierwszych miejsc otrzymują możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatów językowych Instytutu Goethego w sesji egzaminacyjnej 14 maja 2016 r. Egzaminy te organizowane będą w Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego mieszczącym się przy PWSZ w Tarnowie.

fit in deutsch 1
W tegorocznej VIII Edycji Konkursu Języka Niemieckiego uczestniczyło 27 szkół gimnazjalnych z całego regionu, w tym 11 z Powiatu Tarnowskiego (Gimnazjum w Gromniku, w Pławnej, w Pleśnej, w Rzuchowej, w Tuchowie, w Olszynach, w Skrzyszowie, w Szynwałdzie, w Lubczy, w Miechowicach Wielkich, w Otfinowie). W rywalizacji wzięło udział 65 uczniów na dwóch poziomach językowych A1 - język niemiecki - jako drugi język obcy, oraz A2 - język niemiecki na poziomie rozszerzonym.

fit in deutsch 2
Konkurs organizowany jest przez Tarnowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - ODN w Tarnowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie i objęty został honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Rektor PWSZ w Tarnowie.

fit in deutsch 3
fit in deutsch 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:290
Wczoraj:598
W tym tygodniu:1639
W tym miesiącu:13397
Ogółem:1217048

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!