dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Zaproszenie na IV Forum Ekonomii Społecznej

logo malopolski osrodek wsparcia ekonomii spolecznej miniFundacja Gospodarki i Administracji Publicznej - realizator projektu pn. „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji Forum Ekonomii Społecznej pt. „Jak promować ekonomię społeczną w Małopolsce". Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Tarnowski.

Tematyka:
- promocja Ekonomii Społecznej i jej efekty dla Podmiotów Ekonomii Społecznej i subregionu tarnowskiego,
- współpraca Podmiotów Ekonomii Społecznej na rzecz połączonych działań promocyjnych,
- narzędzia i nowe technologie promocji dostępne dla Podmiotów Ekonomii Społecznej,
- dyskusja i praca wspólna.

Forum jest adresowane do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji rynku pracy oraz polityki i pomocy społecznej z subregionu tarnowskiego województwa małopolskiego. Będzie znakomitą okazją do zdobycia informacji i kontaktów służących nawiązaniu partnerstw międzysektorowych.

Termin: 21.07.2014 r.
Czas trwania: 09:30 - 15:30
Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Tarnowie ul. Narutowicza 38, 33-100 Tarnów.

Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 16.07.2014 r. telefonicznie: 14 626 80 18, 510 964 648 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.