dzisiaj jest: 19 maja 2024 r.   ::    imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

W Radłowie o gospodarce wśród książek

o gospodarce w radlowie miniW Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radłowie odbyło się spotkanie z Adamem Szejnfeldem Posłem na Sejm RP, Wiceministrem Gospodarki w latach 2007-2009. Gospodarzem spotkania był Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka.

W spotkaniu uczestniczyli także: Urszula Augustyn, Posłanka na Sejm RP, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Roman Ciepiela, Wicestarosta Powiatu Tarnowskiego Mirosław Banach oraz Radny i Członek Zarządu Powiatu Marek Podraza.

o gospodarce w radlowie 1
Adam Szejnfeld przybliżył uczestnikom sytuację społeczno-gospodarczą kraju oraz odpowiadał na szereg trudnych i niekiedy zaskakujących pytań. W trakcie spotkania zostało omówionych i wyjaśnionych wiele istotnych tematów, które przedstawili uczestnicy spotkania. Oprawę muzyczną spotkania subtelnie zapewnił radłowski duet muzyczny Anna Czosnyka i Grzegorz Gawełek.