dzisiaj jest: 19 maja 2024 r.   ::    imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Wicestarosta Tarnowski wyróżniony przez Ministra Obrony Narodowej

medal za zaslugi dla obronnosci wicestarosta miniWicestarosta Tarnowski Mirosław Banach został wyróżniony przez Ministra Obrony Narodowej, decyzją z dnia 22 marca 2013 r. Srebrnym Medalem Za zasługi dla Obronności Kraju". Dekoracji dokonał Wojskowy Komendant Uzupełnień w Tarnowie - ppłk Zbigniew Skurnowicz w obecności wójtów i burmistrzów Powiatu Tarnowskiego, zgromadzonych na konferencji poświęconej działalności Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, która odbyła się w dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Tarnowie.

Medal jest formą uznania dla osób, które swoją pracą lub działalnością przyczyniły się do rozwoju i umocnienia obronności kraju. Wraz z odznaką wyróżnienia wręczana jest stosowna legitymacja. Medal posiada stopnie: brązowy, srebrny i złoty.

medal za zaslugi dla obronnosci wicestarosta 1