dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

15-lecie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie

15-lecie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w TarnowiePodczas zorganizowanego 14 czerwca Dnia Otwartego – Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie świętował swój jubileusz piętnastolecia.  Jubileusz obchodzony był pod hasłem „Aby na drogach było bezpieczniej”. Podczas obchodów władze Powiatu Tarnowskiego reprezentował Wicestarosta Tarnowski Mirosław Banach.

15-lecie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie został utworzony w 1998 roku na mocy decyzji ówczesnego Wojewody Tarnowskiego Aleksandra Grada. W 2001 roku przy ulicy Okrężnej powstał nowoczesny plac manewrowy, a w dalszej kolejności nowa siedziba i kompleks techniczny. Ośrodek prowadzi egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii, a także podejmuje działania promujące bezpieczeństwo na drogach.

W trakcie obchodów jubileuszu dyrektor ośrodka Bernard Karasiewicz wręczył kilkunastu pracownikom, związanym z placówką od początku jej powstania, pamiątkowe medale. Obchody połączone były z Dniem Otwartym Ośrodka.

15-lecie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie

Podczas jubileuszu Władze Powiatu Tarnowskiego reprezentował Wicestarosta Tarnowski Mirosław Banach, który w swoim wystąpieniu podkreślił, iż duży dorobek ośrodka świadczy o profesjonalizmie jego kierownictwa oraz pracowników, pełniących zawsze swoje obowiązki w sposób wzorowy.