dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego - 24 maja 2011 r.

We wtorek 24 maja odbędzie się VIII sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Radni zbiorą się o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, sala narad na parterze.

Porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z VII Sesji Rady.

4. Interpelacje Radnych.

5. Sprawozdanie z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej za 2010 rok.

6. Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tarnowie „O stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Tarnowskiego w 2010 roku”.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania rzeczowo-finansowego Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie za 2010 rok.

8. Plan inwestycyjny Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie na 2011 rok dotyczący zakupu aparatury i sprzętu medycznego.

9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna za 2010 rok.

10. Podjęcie uchwały w sprawie podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Miastem Chmielnik (Ukraina) a Powiatem Tarnowskim.

11. Podjęcie uchwały w sprawie podpisania Umowy Partnerskiej z Gminą Zakliczyn w sprawie współpracy przy realizacji projektu pn. „Utworzenie Zakliczyńskiej Strefy Aktywności Gospodarczej” w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie w drodze darowizny na rzecz Gminy Zakliczyn nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Tarnowskiego, oznaczonej jako działka 639/11, o powierzchni 0,1700 ha, obj. KW nr TR1B/00053003/6 Sądu Rejonowego w Brzesku, położonej w Zakliczynie gmina Zakliczyn.

13. Podjęcie uchwały w sprawie odstąpienia od odwołania darowizny nieruchomości położonej w Bochni gmina Bochnia, oznaczonej jako działka nr 5206/2, o pow. 0,2284 ha, obj. KW nr 68823 Sądu Rejonowego w Bochni.

14. Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Tarnowskiego i informacja z realizacji uchwał Rady

15. Zapytania i wolne wnioski radnych.

16. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wolne wnioski radnych.

17. Zamknięcie obrad VIII Sesji Rady Powiatu Tarnowskiego.