dzisiaj jest: 16 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Albina, Zdzisław
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Mikołajkowo w Promyku

mik prom 2018 miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach oraz Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik złożyli wychowankom powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej mikołajkową wizytę.

Podczas spotkania, które odbyło się w świątecznej atmosferze, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomaszt Stelmach, Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie Anna Górska, przekazali wychowankom upominki, przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

mik prom 2018 1

Natomiast mali mieszkańcy „Promyka” zaprezentowali okolicznościowe przedstawienie z wymownym, świątecznym przesłaniem.

mik prom 2018 2

- Nasze spotkania z Wami, z okazji Dnia Świętego Mikołaja to już tradycja. Cieszymy się, iż możemy widzieć Waszą radość - mówił do wychowanków „Promyka” Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

mik prom 2018 3

- Świąteczny czas, który przed nami, to okres życzeń i serdeczności. Życzymy Wam dużo radości i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń  - podkreślił Jacek Hudyma, Wicestarosta Tarnowski.

mik prom 2018 4
mik prom 2018 5