O nas

Głównym celem założonego w listopadzie 2009 r., Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie jest promowanie i krzewienie pięknej idei krwiodawstwa wśród pracowników urzędu i mieszkańców powiatu tarnowskiego, zachęcanie ich do wstępowania w szeregi krwiodawców, propagowanie bezinteresownego i szlachetnego niesienia pomocy bliźnim. Klub Honorowych Dawców Krwi przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie działa od 2009 r. Założycielem Klubu był Pan Mirosław Banach Prezes Klubu w latach 2009-2014. Od 2015 rok funkcję Prezesa Klubu pełni Pan Jacek Hudyma - Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wstępowania w szeregi naszego Klubu przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie. Zapraszam osoby, które oddają krew, jak też i te, które do tej pory nigdy krwi nie oddawały oraz osoby, które ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mogą oddawać krwi lecz aktywnie chcą uczestniczyć i wpierać działania prowadzone przez Klub.

Zapisy prowadzi Pan Piotr Wąsowski tel. +48 (14) 6 883 354, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie

klub hdk pck logo