dzisiaj jest: 24 września 2021 r.   ::    imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza na koncert

Na zdjęciu Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Koncert na zakończenie nowatorskich kompleksowych warsztatów wokalno-scenicznych Letniej Akademii Doskonałości im. Bogdana Paprockiego, odbędzie się w Sali Koncertowej Stodoła w Kąśnej Dolnej.

W sobotę 14 sierpnia Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza na koncert wieńczący kilkudniowe nowatorskie kompleksowe warsztaty wokalno-sceniczne Letniej Akademii Doskonałości im. Bogdana Paprockiego.

Warsztaty z zakresu śpiewu, ruchu scenicznego, charakteryzacji i wizerunku poprowadzą znakomite osobowości: Ewa Wolak, Iwona Hossa, Mariusz Kwiecień, Adam Zdunikowski, Joanna Klimas, Emil Wesołowski i Darek Kubiak. Uczestnicy zaprezentują się w finałowym koncercie, podczas którego wykonają największe arie operowe i dzieła liryki wokalnej. Wstęp wolny. Chęć udziału w koncercie należy zgłosić telefonicznie, dzwoniąc do biura koncertowego Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej – tel. 14 600 00 16.

Plakat informujący o Letniej Akademii Doskonałości Imieniem Bogdana Paprockiego

Ogółem:1917065