dzisiaj jest: 4 sierpnia 2021 r.   ::    imieniny: Dominika, Jan, Protazy

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Koncert Kasi Moś w Kąśnej Dolnej

rozmiar tekstu w artykule:

Koncertowy plakat Kasi Moś
W sobotę, 24 lipca 2021 r. w Sala Koncertowej Stodoła w Kąśnej Dolnej odbędzie się koncert pt. Kasia Moś i przyjaciele. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18.00.

 

 

Kasia Moś w Centrum Paderewskiego pojawia się nie po raz pierwszy. Jako mała dziewczynka towarzyszyła swojemu ojcu - wybitnemu dyrygentowi Markowi Mosiowi - podczas warsztatów nowo powstającej Orkiestry Aukso, która tutaj szlifowała swoje pierwsze programy koncertowe. Kasia Moś powraca do Kąśnej jako ukształtowana artystka z programem coverów światowych przebojów Arethy Franklin, Alicii Keys. Podczas koncertu usłyszymy również autorskie piosenki artystki z pierwszej debiutanckiej płyty „Inspination”, oraz kilka premierowych utworów zapowiadających drugi solowy album. Towarzyszyć jej będzie zespół w składzie: Mateusz Moś (skrzypce, wokal), Paweł Tomaszewski (instrument klawiszowy), Maciej Magnuski (bas, moog), Tomasz Machański (perkusja).

Plakat Koncert Kasi Moś - na szarym tle pozuje wokalistka

Wokalista ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Brała udział w takich festiwalach jak: Spring Break, Top Trendy, Woodstock, czy Festiwal w Opolu.
W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music”, oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2017 roku reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. W roku 2018 nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym gościnnie zaśpiewała kilka utworów. 21 maja 2021 roku odbyła się premiera płyty MONIUSZKO200, która została nagrana przez wokalistkę, wraz z orkiestrą Aukso. Są to utwory Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach. Album składa się z CD i DVD, i jest rejestracją koncertu z sali NOSPR w Katowicach. Obecnie Artystka pracuje nad swoim kolejnym albumem.

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży online (zakładka „Koncerty”) od 25 lipca. Udział w koncercie możliwy wyłącznie pod warunkiem złożenia pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem Sars-CoV-2, oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej Centrum Paderewskiego i w punkcie kasowym bezpośrednio przed koncertem.

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:17
Wczoraj:904
W tym tygodniu:1862
W tym miesiącu:2392
Ogółem:1875675

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!