dzisiaj jest: 4 sierpnia 2021 r.   ::    imieniny: Dominika, Jan, Protazy

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Powiat Tarnowski wspiera kolejne inwestycje drogowe

rozmiar tekstu w artykule:

Na zdjęciu burmistrz Ryglic Paweł Augustyn podpisujący umowę z powiatem tarnowskimPorozumienie w sprawie dofinansowania budowy nowych ścieżek rowerowych w gminie Ryglice podpisali Starosta Powiatu Tarnowskiego Roman Łucarz, Wicestarosta Jacek Hudyma oraz szef ryglickiego samorządu Paweł Augustyn. Powiat tarnowski przekaże ponad 140 tys. złotych na poprawę bezpieczeństwa w gminie Ryglice.

 

 

Podpisywanie porozumienia w sprawie dofinansowania budowy chodników

Z nowych ścieżek rowerowych będą mogli skorzystać mieszkańcy; Lubczy, Kowalowej i Zalasowej. Na początku maja zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie tych zadań, natomiast inwestycja ma ruszyć na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku.

- Na terenie powiatu inwestujemy nie tylko w drogi, ale także w chodniki. Dla nas ważne jest zarówno bezpieczeństwo kierowców, jak i pieszych. Te zadania były bardzo długo oczekiwane przez okolicznych mieszkańców – wyjaśnia Roman Łucarz, starosta tarnowski.

Burmistrz Ryglic dziękuje Staroście i Wicestaroście za wsparcie ważnych inwestycji

Burmistrz Ryglic podziękował staroście i wicestaroście tarnowskiemu oraz całemu zarządowi za przyznanie środków finansowych na budowę ścieżek rowerowych w gminie Ryglice. To kolejna inwestycja którą będziemy realizować.

- Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg, a zwłaszcza pieszych, gdyż ruch samochodów jest coraz większy – dodaje Pawel Augustyn, burmistrz Ryglic.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:12
Wczoraj:904
W tym tygodniu:1857
W tym miesiącu:2387
Ogółem:1875670

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!