dzisiaj jest: 16 czerwca 2021 r.   ::    imieniny: Alina, Aneta, Justyna

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top lsop

Umowa na dokończenie budowy i adaptację budynku przy ul. Ostrogskich

rozmiar tekstu w artykule:

Na zdjęciu Starosta oraz wicestarosta tarnowski podpisujący umowę z przedstawicielem firmy Anko która wygrała przetarg na remont budynku przy ulicy Ostrogskich oPodpisana została umowa na wykonanie robót polegających na budowie i przebudowie budynku administracyjno – biurowego  przy ul. Ostrogskich w Tarnowie. Będzie się tam mieścił Wydział Transportu i Komunikacji Starostwa Powiatowego. Umowa opiewa na kwotę 4 mln 751 tys. 188 zł brutto.

 

Powiat tarnowski budynek przy ul. Ostrogskich w Tarnowie w stanie surowym zakupił w 2018 roku w celu poprawy jakości obsługi klientów w najbardziej obleganym wydziale w starostwie. Następnie pozyskał 4 mln zł dofinansowania do tego przedsięwzięcia z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

W przetargu na dokończenie budowy i dostosowanie budynku przy ul. Ostrogskich dla potrzeb Wydziału Transportu i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie złożono sześć ofert. Najtańszą przedstawiła firma Usługi Budowlano Transportowe „ANKO” Stanisław Onak - Spółka Jawna z siedzibą w Tarnowie.

Umowe w imieniu powiatu tarnowskiego podpisują Starosta tarnowski Roman Łucarz oraz wicestarosta Jacek Hudyma

Umowę w imieniu Powiatu Tarnowskiego podpisali starosta Roman Łucarz i wicestarosta Jacek Hudyma, zaś ze strony wykonawcy wspólnicy Spółki Jawnej – Stanisław Onak i Dawid Onak.

Ze strony wykonawcy umowę podpisują Stanisław Onak oraz Dawid Onak

W ramach inwestycji zostaną utworzone jednoprzestrzenne sale obsługi klienta w poziomie pierwszego i drugiego piętra. Budynek zostanie wyposażony w poczekalnię, archiwum, pokoje biurowe, pomieszczenia socjalne i higieniczno-sanitarne oraz pomieszczenia techniczne. Obiekt zyska elewację, a także zagospodarowane zostanie otoczenie wokół niego.

Już wkrótce do dyspozycji mieszkańców przekazany zostanie więc komfortowy budynek administracyjno-biurowy, w którym załatwić będzie można sprawy prowadzone przez Wydział Transportu i Komunikacji.

Wspólne zdjęcie po podpisaniu umowy

Przypomnijmy, że w nowej lokalizacji – budynku przy ul. Ostrogskich, do którego z ul. Narutowicza przeniesiony zostanie ten wydział – jest obszerny parking na 60 samochodów.

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:565
Wczoraj:841
W tym tygodniu:2327
W tym miesiącu:10028
Ogółem:1840668

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd