dzisiaj jest: 16 czerwca 2021 r.   ::    imieniny: Alina, Aneta, Justyna

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top lsop

Poprawi się komfort obsługi klientów Wydziału Komunikacji i Transportu

rozmiar tekstu w artykule:

logo starostwo powiatowe mini

Czternaście ofert złożonych zostało w przetargu na dokończenie budowy i dostosowanie budynku przy ul. Ostrogskich w Tarnowie dla potrzeb Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Na to przedsięwzięcie samorząd powiatu tarnowskiego pozyskał 4 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Powiat budynek w stanie surowym przy ul. Ostrogskich w Tarnowie zakupił w 2018 roku.

- Chcemy poprawić jakość obsługi klientów w najbardziej obleganym wydziale w starostwie. W ciągu ostatnich 15 lat liczba realizowanych przez niego spraw wzrosła blisko trzykrotnie. Dlatego chcemy oddać do dyspozycji mieszkańców komfortowy nowy budynek administracyjno-biurowy – tłumaczy starosta Roman Łucarz.

W ramach inwestycji, która wkrótce się rozpocznie, zostaną utworzone jednoprzestrzenne sale obsługi klienta w poziomie pierwszego i drugiego piętra. Ponadto budynek zostanie wyposażony w poczekalnię, archiwum, pokoje biurowe, pomieszczenia socjalne i higieniczno-sanitarne oraz pomieszczenia techniczne.

Warto podkreślić, że w nowej lokalizacji - budynku przy ul. Ostrogskich, do którego z ul. Narutowicza przeniesiony zostanie Wydział Komunikacji i Transportu – jest obszerny parking na 60 samochodów.

W przetargu wystartowało czternaście firm. Najtańsza oferta opiewa na kwotę blisko 4,8 mln zł – najdroższa to przeszło 8 mln zł. W tej chwili trwa ocena złożonych dokumentacji.

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:536
Wczoraj:841
W tym tygodniu:2298
W tym miesiącu:9999
Ogółem:1840639

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!