dzisiaj jest: 25 września 2020 r.   ::    imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Województwo małopolskie ogłasza nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

rozmiar tekstu w artykule:

nabor 2 2Województwo Małopolskie zaprasza do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym Systemie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Obiekty ubiegające się o rekomendację muszą być zlokalizowane (prowadzące działalność) na obszarze województwa małopolskiego, w odległości nie większej niż 15 km od sieci tras rowerowych VeloMałopolska. 


Miejsce Przyjazne Rowerzystom to taki obiekt – noclegowy czy gastronomiczny lub inny, który jest dostosowany do potrzeb rowerzystów, oraz w którym mogą oni liczyć na życzliwe przyjęcie. 

Ogranizator zaprasza następujące obiekty:
- noclegowe,
- gastronomiczne,
- atrakcje turystyczne,
- informacje turystyczne,
- pozostałe obiekty usługowe.

Odległość obiektu od trasy rowerowej należy zmierzyć jako dojazd rowerem od trasy do obiektu drogami publicznymi, nie w linii prostej (maksymalnie 15 km).

Obecnie uruchomiony nabór trwa do 31 sierpnia 2020 r.

Aplikacje należy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.malopolska.pl/mpr. Tam również znajduje się regulamin współpracy. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

nabor 2 1

Małopolska to doskonałe miejsce na wycieczki i podróże rowerowe. Dobrze przygotowane ścieżki, urokliwe, niezwykle piękne krajobrazy, a także szeroka oferta atrakcji turystycznych oraz wydarzeń rowerowych sprawiają, że bez względu na wiek każdy miłośnik dwóch kółek poczuje tu prawdziwe, rowerowe emocje. 
Sieć 8 tras VeloMałopolska została zaprojektowana tak, aby dotrzeć w każdy region Małopolski. Trasy przebiegają przez obszary cenne przyrodniczo i turystycznie, między innymi: Puszczę Niepołomicką, Pieniny i Spisz, pogórza oraz Tatry a także z założenia, łączą główne ośrodki miejskie w województwie. 
Więcej informacji na temat VeloMałopolska znajdziesz pod tym linkiem.

Czym jest System Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom?

Województwo Małopolskie od lat buduje wizerunek Małopolski jako destynacji turystyki rowerowej w oparciu o spójną infrastrukturę rowerową, ujednolicone standardy obsługi rowerzystów oraz bogatą ofertę atrakcji i wydarzeń dedykowanych rowerzystom. Celem tworzenia Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim jest rozwój i promocja systemu obsługi turystów rowerowych, inspirowanie i wspieranie lokalnego biznesu w tworzeniu oferty przyjaznej dla rowerzystów, wzmacnianie ich konkurencyjności, stworzenie platformy współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami biorącymi udział w Systemie, podniesienie atrakcyjności turystycznej regionu.

Korzyści z posiadania certyfikatu

Organizator Systemu Rekomendacji - Województwo Małopolskie - zobowiązuje się do nieodpłatnego umieszczenia informacji o obiekcie posiadającym rekomendację na oficjalnej stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl oraz prowadzenia kampanii promujących Miejsca Przyjazne Rowerzystom poprzez media społecznościowe oraz wydawnictwa.

Obiekty wyróżniające się dodatkowymi usługami dedykowanymi rowerzystom, mogą uzyskać przewagę konkurencyjną zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, ponieważ turystyka rowerowa cieszy się coraz większą popularnością wraz ze wzrostem liczby wybudowanych kilometrów tras rowerowych.
Obiekt, który uzyska certyfikat, będzie mógł również używać znaku graficznego „Miejsce Przyjazne Rowerzystom” w swoich działaniach marketingowych.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1774
Wczoraj:1870
W tym tygodniu:8371
W tym miesiącu:35412
Ogółem:1489137

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!