dzisiaj jest: 6 sierpnia 2020 r.   ::    imieniny: Sława, Jakub, Stefan

koronawirus nfz

500 bonów dla 10 małopolskich gmin za najlepszą frekwencję w wyborach prezydenckich

malopolska miniZarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o przyznaniu 500 bonów wycieczkowych o wartości 1 bon = 1 tysiąc zł dla 10 gmin z Małopolski o najwyższej frekwencji w drugiej turze wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Bony o wartości 50 tys. zł dla każdej zwycięskiej gminy, zostaną przeznaczone na wycieczki szkolne, co pozwoli zorganizować wyjazdy dla ok. 5 tysięcy uczniów z małopolskich szkół podstawowych.
Program zakłada kompleksowe sfinansowanie wycieczki do stolicy Małopolski – miasta Krakowa oraz innych, atrakcyjnych miejsc w naszym województwie. Obejmie on m.in.: przejazd autokarem, zwiedzanie, lekcję demokracji, wyżywienie, ubezpieczenie, usługę przewodnicką.

malopolska duze

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu w II turze wyborów prezydenckich dnia 12 lipca 2020 roku!