dzisiaj jest: 21 stycznia 2021 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
foto_01
foto_02
foto_01
foto_02

Nabór do uczestnictwa w targach krajowych i zagranicznych dla przedsiębiorców

mot logo miniMałopolska Organizacja Turystyczna realizuje projekt pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne”, w ramach którego ogłaszamy dodatkowy nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na imprezy targowe realizowane w I półroczu roku 2018.

Czytaj więcej...

Aktywność międzynarodowa - szkolenie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

logo proj malop mini18 marca br. w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbędzie się szkolenie adresowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu subregionu tarnowskiego, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach Poddziałania 3.3.2 Aktywność międzynarodowa małopolskich MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.


Czytaj więcej...

Aktywni i młodzi na rynku pracy - rekrutacja do projektu stażowo-szkoleniowego

aktywni rynek pracy projekt miniFundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego od 1 stycznia 2016 roku rozpoczęła realizację projektu stażowo-szkoleniowego „Aktywni i młodzi na rynku pracy” - w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Rekrutacja do uczestnictwa w projekcie odbywa się 18 i 19 lutego w biurze Fundacji.

Czytaj więcej...

Drugi raz rozdano Nagrody Gospodarcze Starosty Tarnowskiego

nagroda gospodarcza starosty prasa miniPodczas ostatniej sesji Rady Powiatu po raz drugi wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Starosty Tarnowskiego. To inicjatywa sprzed roku Starosty Romana Łucarza, mająca na celu honorowanie najlepszych firm z terenu Powiatu Tarnowskiego, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i lepszej jakości życia społeczności lokalnej oraz promowanie postaw proinwestycyjnych.

Czytaj więcej...

Informacja Agencji Rynku Rolnego w związku z rosyjskim embargiem

logo arrInformujemy, że na stronie Agencji Rynku Rolnego został zamieszczony formularz: „Powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia wycofania owoców lub warzyw w związku z brakiem możliwości sprzedaży spowodowanym rosyjskim embargiem”.


Czytaj więcej...

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:62
Wczoraj:1171
W tym tygodniu:3674
W tym miesiącu:18023
Ogółem:1702273

od dnia 6.11.2012 r.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!