dzisiaj jest: 6 sierpnia 2020 r.   ::    imieniny: Sława, Jakub, Stefan

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Druga odsłona kampanii promocyjnej - Fundusze Europejskie dla turystyki. Odkryj Małopolskę na nowo

Turystyka CPIITura New mini

Celem kampanii jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz zachęcenie ich do letnich wędrówek i odkrywania Małopolski na nowo.

Czytaj więcej...

Program profilaktycznych badań mammograficznych

mammo 1 miniCentrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o. realizuje program profilaktyczny pod nazwą „Zrób to mammo! – Program profilaktyki raka piersi!” w ramach Działania 8.6.2 Programy zdrowotne, typ projektu A: Wdrażanie krajowych programów zdrowotnych dotyczących rozwoju profilaktyki nowotworowej w kierunku wykrywania raka jelita grubego, szyjki macicy i raka piersi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w wieku 50-69 lat, w profilaktycznych świadczeniach zdrowotnych tj. badaniach mammograficznych.

Czytaj więcej...

MRiRW realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie"

m r i r w

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.

Czytaj więcej...

Uwaga - 3 sierpnia utrudnienia na drodze powiatowej Wierzchosławice - Dwudniaki

powiatowy zarzad drog mini

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, że w związku z wykonywaniem nakładki bitumicznej czasowo odcinkowo wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa nr 1349K relacji Wierzchosławice - Dwudniaki.

Czytaj więcej...

Upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego - trening systemu alarmowania

logo starostwo powiatowe miniW ramach wojewódzkiego treningu systemu alarmowania celem jednoczesnego upamiętnienia 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godz. 17:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (odwołanie alarmu – ciągły dźwięk w okresie trzech minut) emitowany przez syreny.

Czytaj więcej...

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:15
Wczoraj:1841
W tym tygodniu:5821
W tym miesiącu:8192
Ogółem:1402695

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!