dzisiaj jest: 24 lipca 2019 r.   ::    imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Programy Unii Europejskiej

"Termomodernizacja obiektów dydaktycznych Powiatu Tarnowskiego w Tuchowie i Zakliczynie"

logo fepr malopolska ueefrr

tytuł projektu: „Termomodernizacja obiektów dydaktycznych Powiatu Tarnowskiego w Tuchowie i Zakliczynie”.

cel projektu: zmniejszenie emisji toksycznych związków do atmosfery i poprawa efektywności energetycznej budynków.

planowane efekty: Projekt zakłada termomodernizację trzech obiektów dydaktycznych Powiatu Tarnowskiego: Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie. Faza inwestycyjna jest planowana w okresie 2017-2018 r.
Realizacja projektu pozwoli nie tylko na zmniejszenie emisji toksycznych związków do atmosfery i na poprawę efektywności energetycznej budynków, ale także stworzy bardziej sprzyjające warunki dla zdrowia ich użytkowników. Wyraźnej poprawie ulegną warunki nauki i pracy, budynki będą odpowiednio docieplone, zmodernizowane, ze sprawnymi instalacjami i wydajnymi energetycznie systemami grzewczymi.

wartość projektu: 4 761 103,95 zł

wkład Funduszy Europejskich: 2 790 244,10 (59,64 %)

Ogółem:1120378