dzisiaj jest: 21 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

"Twoja szansa na rozwój"- rekrutacja na rok szkolny 2012/2013

baner kl nss pt ue efs

CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach.
Projekt jest realizowany w Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie w okresie od 1 sierpnia 2011 roku do 31 lipca 2013 roku.
Rekrutacja uczestników na rok szkolny 2012/2013 trwa od 1 – 15 września lub do wyczerpania miejsc.
Rekrutacją objęci będą uczniowie uczęszczający do LO przy ZSP w Tuchowie, którzy mieszkają na terenie województwa małopolskiego oraz wykazują braki edukacyjne z przedmiotów obejmujących zajęcia wyrównawcze, posiadają problemy w nauce, wykazują dobre wyniki w nauce, wykazują szczególne uzdolnienia w przypadku zajęć dodatkowych.
Nie przegap okazji i weź udział w rekrutacji do Szkoły która trwa od 7 maja do 15 czerwca 2012 r.

W ramach projektu będziesz mógł wziąć udział w całkowicie darmowych zajęciach z:

• matematyki
  • geografii
  • j. angielskiego
  • j. niemieckiego
  • matematyki (rozwijające)
  • taneczne-dodatkowe
  • sportowe-dodatkowe
  • psycholog
  • doradca zawodowy

Więcej informacji na stronie www.powiat.tarnow.pl i www.zsp.tuchow.pl oraz na www.facebook.com/ZSPTuchow lub pod adresem:

• Starostwo Powiatowe w Tarnowie