dzisiaj jest: 21 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Programy Unii Europejskiej

"Moja edukacja ekologiczna - przyszłością dla środowiska w moim otoczeniu."

baner_edukacja_ekologiczna

Realizacja programu przewidziana jest od stycznia do czerwca 2012r. na terenie czterech szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Tarnowski – ZSP w Zakliczynie, ZSP w Radłowie, ZSOiZ w Skrzyszowie, ZSLiT w Wojniczu oraz SOSW w Zbylitowskiej Górze. Projekt zakłada stworzenie Klubu Ekologa w każdej ze szkół, którego celem jest promocja postaw ekologicznych. Uczestnicy projektu w ramach Klubu wezmą udział w prelekcjach przyrodniczych prowadzonych przez Zespół Parków Krajobrazowych w Tarnowie, zajęciach edukacji ekologiczno-środowiskowej, spotkaniach z osobami związanymi z przyrodą. Ponadto w ramach projektu zostaną zorganizowane wyjazdy do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Polichtach, do rezerwatu Skamieniałe Miasto i Muzeum Przyrodniczego w Ciężkowicach. W okresie realizacji projektu ogłoszony zostanie konkurs fotograficzny pn.: „Barwy Powiatu”, którego efektem będzie wystawa fotograficzna oraz powstanie albumu z pracami uczniów. Projekt w całości jest dofinansowany: 85% z Europejskiego Funduszu Społecznego i 15% z Budżetu Państwa.

KONKURS FOTOGRAFICZNY "Barwy Powiatu Tarnowskiego" organizowany jest w ramach projektu "Moja edukacja ekologiczna - przyszłością dla środowiska w moim otoczeniu." realizowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX, Działanie 9.5 Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Organizator Konkursu: Starostwo Powiatowe w Tarnowie.
Adresaci Konkursu: Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych biorący udział w ww. projekcie.
Termin zgłaszania zdjęć do opiekunów upływa 11 maja 2012r.
Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie.

Do pobrania:

plakat_edukacja_ekologiczna

Ulotki ekologiczne uczestników Klubu Ekologa:

Album "Barwy Powiatu Tarnowskiego"