dzisiaj jest: 24 lipca 2019 r.   ::    imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Programy Unii Europejskiej

"Przyroda i środowisko to nasza wspólna sprawa!"

baner_przyroda_srodowisko

Realizacja programu przewidziana jest od stycznia do czerwca 2012r. na terenie pięciu szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Tarnowski – ZSOiZ Ciężkowice, ZSOiZ Gromnik, ZSP Ryglice, LO Tuchów oraz ZSP Tuchów. Projekt zakłada stworzenie Klubu Ekologa w każdej ze szkół, którego celem jest promocja postaw ekologicznych. Uczestnicy projektu w ramach Klubu wezmą udział w prelekcjach przyrodniczych prowadzonych przez Zespół Parków Krajobrazowych w Tarnowie, zajęciach edukacji ekologiczno-środowiskowej, spotkaniach z osobami związanymi z przyrodą. Ponadto w ramach projektu zostaną zorganizowane wyjazdy do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Polichtach, do rezerwatu Skamieniałe Miasto i Muzeum Przyrodniczego w Ciężkowicach. W okresie realizacji projektu ogłoszony zostanie konkurs fotograficzny pn.: „Barwy Powiatu”, którego efektem będzie wystawa fotograficzna oraz powstanie albumu z pracami uczniów. Projekt w całości jest dofinansowany: 85% z Europejskiego Funduszu Społecznego i 15% z Budżetu Państwa.

Do pobrania:

plakat_przyroda_srodowisko

Ulotki ekologiczne uczestników Klubu Ekologa:

Album "Barwy Powiatu Tarnowskiego"

Ogółem:1120376