dzisiaj jest: 19 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Arnold, Konrad, Marceli

Programy Unii Europejskiej

Budowa pełnowymiarowej Sali gimnastycznej wraz z zapleczem sanitarnym i magazynowym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie

logoUE

Tytuł projektu

Nazwa programu/Funduszu

Wartość projektu

Kwota dofinansowania UE/fundusze

Termin zakończenia realizacji

MRPO Działanie 6.2 schemat B „Infrastruktura społeczna, w tym edukacyjna i sportowa” / EFRR

2 201 041

• Krótki opis projektu:
    Inwestycja polegała na budowie pełnowymiarowej sali gimnastycznej o powierzchni 610 m2, wraz z zapleczem sanitarnym i magazynowym niezbędnym do jej prawidłowego funkcjonowania. Nowa sala gimnastyczna posiada arenę sportową o wymiarach 12 x 24 m oraz siłownię. Zakupiono również kompleksowe wyposażenie potrzebne do uprawiania różnych dyscyplin sportowych (m. in. siatkówki, koszykówki, gimnastyki). Nowa sala gimnastyczna będzie wykorzystywana głównie do realizacji zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych wychowania fizycznego, a także do organizacji imprez sportowych, edukacyjnych i kulturalnych dla mieszkańców gminy i miasta  Radłowa.

Artykuły na stronie internetowej Powiatu Tarnowskiego związane z projektem: