dzisiaj jest: 4 lipca 2015 r.   ::    imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor
 • Konferencja na podsumowanie największego projektu edukacyjnego w historii powiatu

  Konferencja na podsumowanie największego projektu edukacyjnego w historii powiatu

 • Jeszcze o sukcesach naszych uczniów

  Jeszcze o sukcesach naszych uczniów

 • O znaczeniu hipoterapii w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

  O znaczeniu hipoterapii w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

 • Parking Starostwa otwarty i bezpłatny w weekendy

  Parking Starostwa otwarty i bezpłatny w weekendy

 • Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne w domu Mistrza Paderewskiego

  Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne w domu Mistrza PaderewskiegoKonferencja na podsumowanie największego projektu edukacyjnego w historii powiatu

Konferencja na podsumowanie największego projektu edukacyjnego w historii powiatu Kończy się realizacja projektu edukacyjnego „Bezpośrednie wspomaganie szkół poprzez kompleksowe doskonalenie nauczycieli - drogą do sukcesu edukacyjnego uczniów Powiatu Tarnowskiego”. W związku z tym 8 lipca 2015 roku w sali konferencyjnej Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbędzie się konferencja podsumowująca to przedsięwzięcie. Początek konferencji zaplanowany został na godzinę 9.30. Czytaj więcej...


Jeszcze o sukcesach naszych uczniów

Jeszcze o sukcesach naszych uczniów Miniony rok szkolny obfitował w liczne sukcesy uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na szczeblach wojewódzkim i ogólnopolskim. Czytaj więcej...


O znaczeniu hipoterapii w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

O znaczeniu hipoterapii w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze odbyła się Ogólnopolska Konferencja Hipoterapeutyczna „Dni Hipoterapii 2015”, z udziałem specjalistów w dziedzinie hipoterapii, pedagogiki, rehabilitacji, psychiatrii i psychologii, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Czytaj więcej...


Parking Starostwa otwarty i bezpłatny w weekendy

Parking Starostwa otwarty i bezpłatny w weekendy W soboty i niedziele można bezpłatnie skorzystać z parkingu Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Miejsca parkingowe przy urzędzie są dostępne dla wszystkich samochodów osobowych do dwóch ton. Czytaj więcej...


Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne w domu Mistrza Paderewskiego

Międzynarodowe Warsztaty Pianistyczne w domu Mistrza Paderewskiego Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej - instytucja, która od wielu lat intensywnie działa na polu edukacji szczególnie uzdolnionej młodzieży, po raz kolejny weźmie pod swoje skrzydła młodych artystów podczas rozpoczynających się 27 czerwca Międzynarodowych Warsztatów Pianistycznych Paso Robles - Chmielnik - Kąśna Dolna 2015. Czytaj więcej...
Previous
Next

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

rozmiar tekstu w artykule:
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu
ul. Jagiellońska 17
32-830 Wojnicz
tel.: +48 (14) 6 790 005
fax: +48 (14) 6 790 138
Dyrektor: mgr Magdalena Janus
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: http://www.wojnicz.edu.pl
NIP: 873-12-11-299
REGON: 000095319
nr konta: 10 1240 5194 1111 0000 5251 4067

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:5
Wczoraj:379
W tym tygodniu:2255
W tym miesiącu:1221
Ogółem:418841

od dnia 6.11.2012 r.

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd