dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

System e-Usług Publicznych

W związku z koniecznością integracji z Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej, od dnia 25 października 2021 r. mogą występować problemy z funkcjonowaniem systemu WebEWID. Za utrudnienia przepraszamy.

• Serwis internetowy - System e-Usług Publicznych

system e uslug publicznych

• Płatności on-line

Pragniemy poinformować, że możliwe jest już dokonywanie płatności elektronicznych za zamówione materiały geodezyjne udostępniane do robót geodezyjnych zgłaszanych w systemie Web EWID.

Płatności elektroniczne mogą być dokonywane zaraz po zarejestrowaniu zgłoszenia i wystawieniu Dokumentu Obliczenia Opłaty. Obsługę płatności zapewnia usługa Paybynet. Główną zaletą tego rozwiązania jest szybkość transakcji. Dzięki usłudze Paybynet możliwe jest dokonywanie przelewu z potwierdzeniem. Chwilę po dokonaniu płatności Starostwo Powiatowe w Tarnowie otrzymuje Elektroniczne Poświadczenie Opłaty (EPO) a wnioskodawca uzyskuje w systemie Web EWID dostęp do zamówionych materiałów geodezyjnych.

Operatorem płatności Paybynet jest Krajowa Izba Rozliczeniowa SA (KIR) - więcej informacji o Paybynet można uzyskać  pod adresem  www.paybynet.pl

Transakcje realizowane przez Paybynet wiążą się z opłatą prowizyjną na rzecz KIR. O wysokości opłaty prowizyjnej Płatnik zostanie poinformowany przez KIR w trakcie dokonywania płatności.

Jako pierwsi z płatności on-line mogą skorzystać Klienci Banków:

paybynet bankiPełna lista banków: sprawdź swój bank