dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Anioły Dobrych Serc

an0Ponad 7.300 złotych otrzymali podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze. Pieniądze to dochód z akcji świąteczno-noworocznej prowadzonej wśród pracowników Azotów Tarnów na rzecz ośrodka prowadzonego przez powiat tarnowski.

Akcja „Zostań Aniołem Dobrych Serc”  miała dwie odsłony. W grudniu wśród pracowników Azotów rozprowadzane były urocze, małe aniołki, ręcznie wykonane z masy szamotowej. Nabywców znalazło 756 aniołków. Wydano na nie 5.500 złotych.

Z kolei podczas tradycyjnego Spotkania Noworocznego, w którym uczestniczyli prezesi i zarządy spółek oraz kadra kierownicza Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów, odbyła się licytacja trzech, specjalnie na tę okazję przygotowanych, aniołów. Efekt licytacji – 1.900 złotych. Pieniądze trafiły do SOSW w Zbylitowskiej Górze, z którym Azoty Tarnów współpracują na co dzień. Otrzymane pieniądze będą wykorzystane m.in. do zorganizowania planowanej na wiosnę 3-dniowej wycieczki podpiecznych SOSW do Warszawy.

an2

an1