dzisiaj jest: 22 sierpnia 2019 r.   ::    imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Nowoczesna pracownia w szkole w Ciężkowicach

rozmiar tekstu w artykule:

pracMłodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach będzie mogła uczyć się zawodu fryzjera w profesjonalnych warunkach. W szkole zakończyły się prace przy adaptacji poddasza na klasopracownie fryzjerskie i dzięki temu skończą się wreszcie kłopoty z uczniowskimi praktykami.

Tak wyposażonej pracowni młodzieży z Ciężkowic zazdrościć będą nie tylko uczniowie z innych szkól, ale i nie jeden zakład fryzjerski. Wszystko dzięki unijnym pieniądzom, z których zakupiony został sprzęt i wyremontowane pomieszczenia, w których mieszczą się pracownie. Wszystko dzięki projektowi „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury dydaktycznej szkół zawodowych w Ciężkowicach i Zakliczynie", realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który kosztował 995 988,86 zł.

prac1

- Poddasze zaadaptowaliśmy na w pełni wyposażoną pracownię nauki zawodu fryzjera i na sale dydaktyczne. To około czterystu metrów kwadratowych. Chcemy w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oraz ofertę edukacyjną szkolnictwa zawodowego – podkreśla wicestarosta tarnowski Mirosław Banach. Młodzież z Technikum Organizacji Usług Fryzjerskich nie kryje zadowolenia, że będzie mogła ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, który pomoże im podnosić swoje kwalifikacje.

Kolejnym etapem realizacji projektu jest wyposażenie warsztatów szkolnych branży mechanicznej i budowlanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie.

prac2

prac3

prac4

 prac0

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:341
Wczoraj:685
W tym tygodniu:2192
W tym miesiącu:10815
Ogółem:1134524

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!