dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

MORD informuje

klMałopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie realizując, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie projekt "Nowe wyższe kwalifikacje – to większa szansa na rynku pracy" informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na kursy dla kierowców na uzyskanie kwalifikacji zawodowych do pracy w transporcie drogowym rzeczy oraz osób. Są także wolne miejsca na szkolenia kierowców wózków jezdniowych z mechanicznym napędem układu podnoszenia z modułem magazyniera.
Koszt kursu to tylko 10 % jego wartości! Szczegółowe informacje i zapisy można uzyskać w siedzibie MORD Tarnów w pokoju 27, II piętro, telefon (14)6269512 lub na stronie internetowej www.mord.tarnow.pl